Posted on Leave a comment

Davetiye Modelleri

Davetiye Modelleri

İnsanlar en özel günlerini yakınları ve sevdikleriyle paylaşmak isterler. Bu nedenle davetiye modelleri son yıllarda çok daha önem verilen organizasyon detayları arasında yer alır. Özel günlerden size kalacak en güzel hatıralardan birisi olan davetiyeler çok çeşitli ve dikkat çekici tasarımlar ile beğeninize sunuluyor. Duygu Davetiye, tasarım çeşitliliği ile dikkat çeken geniş yelpazesi ile hayalinizdeki davetiyeye kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Davetiye Örnekleri

Kraft zarflı, zarfsız, tokalı ve etiketli davetiye modelleri ile her zevke uygun seçenekleri bir arada bulabileceğiniz Duygu Davetiye, en güzel günlerinizi dilediğiniz gibi unutulmaz kılmanıza yardımcı oluyor. İstenilen tasarımın rahatlıkla uygulanabildiği davetiye modelleri ayrıca size sunulan özel tasarımlarıyla da seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. Aklında herhangi bir fikir olmayanlar için birbirinden şık tasarımları bir araya getiren Duygu Davetiye’de, her zaman beğeneceğiniz bir tasarım bulabilirsiniz.

Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Düğün, nişan gibi organizasyonlarda masraf olarak görülen pek çok detay vardır. Modellerinin hem ekonomik hem de şık olması için özen gösteren Duygu Davetiye’de bütçenize göre seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Davetiye modelleri sahip oldukları detaylara göre fiyatlandırılır. Zarf, toka, ip, etiket gibi detaylar fiyatların farklılaşmasında etkilidir.

Ekonomik Davetiye Modelleri

Davetiye seçerken model ve fiyat seçimde oldukça önemlidir. Hayallerinizdeki gibi bir tasarıma sahip olmak ve aynı zamanda düşük maliyetli çözümler elde etmek için sitemizde bulunan davetiyelere mutlaka göz atın. Bir davetiye için ihtiyacınız olabilecek her detayı sizin yerine düşünmenin yanı sıra ekonomik ve şık çözümler sunarak hayallerinizi gerçekleştiren Duygu Davetiye’de mutluluğunuza atacağınız ilk adımlardan birini kolayca atabilirsiniz.

2018 Davetiye Modelleri

Yeni davetiye modelleri ile ilgili oldukça detaylı bir araştırma yapan ve bu araştırmalarda elde edilen sonuçları tasarımlarına yansıtan Duygu Davetiye’de en yeni ve şık davetiyeler bir araya geliyor. 2018 yılı davetiye modellerinde oldukça hoş bir detay olarak kullanılan hasır ipler zarf üzerinde hoş bir görünüm ile dikkat çekiyor. Farklı modelleri bir arada bulabileceğiniz ve kendinize uygun bir modeli ekonomik olarak tercih edebileceğiniz sitemizde size uygun bir seçenek bulacaksınız.

Posted on Leave a comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir