Posted on Leave a comment

Davetiye Örnekleri

Davetiye Örnekleri

Duygu Davetiye, her zevke hitap eden davetiye örnekleri ile en güzel günlerinize eşlik ediyor. Kraft zarflı, renkli zarflı, etiketli, kalp tokalı ve zarfsız davetiye modelleri ile birbirinden şık seçenekleri bir araya getiren Duygu Davetiye’de mutlaka kendi zevkinize uygun bir model bulacaksınız.

En Şık Davetiye Örnekleri

Çok çeşitli tasarımlar arasından seçim yaparken içinize en çok sinen davetiyeyi bulmanıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz beğendiniz davetiye modelleri ile size özel numuneler hazırlıyoruz. Baskı öncesi davetiyenizi orijinal haliyle görmenizi ve kararınızı bu şekilde vermenizi sağlıyoruz. Beğendiğiniz modelin resmini ya da kodunu bize ileterek numune talebinde bulunabilir, baskı öncesi bir adet davetiyeyi adresinize göndermemizi isteyebilirsiniz.

Zarflı Davetiye Modelleri

Zarflı davetiye modellerini kraft zarflı ve renkli zarflı olarak sunan Duygu Davetiye’de bütçenize ve zevkinize göre seçimler yapabilirsiniz. Her zaman içinize en çok sinen seçenekleri bulabileceğiniz geniş tasarım yelpazesinde oldukça kaliteli bir kağıt olan kraft kağıt ile yapılmış zarflı davetiye örnekleri veya canlı renklerle insanın içini ısıtan renkli zarflı davetiye modelleri bulabilirsiniz.

Etiketli Davetiye Örnekleri

Duygu Davetiye, davetlilerinizin isimlerini çok hoş seçeneklerle yazabileceğiniz etiketlerin yer aldığı davetiye modelleri ile dikkatinizi çekecek seçenekler sunuyor. Davetiye modellerinin üzerinde yer alan ve davetiye ile tamamen uyumlu olan etiket tasarımları üzerine davetiyeyi vereceğiniz kişilerin isimlerini yazabilir ya da yazdırabilirsiniz. Oldukça zarif bir düşünce ile hayat bulan davetiye örnekleri arasından mutlaka kendiniz için uygun bir model olduğunu göreceksiniz.

Kalp Tokalı Davetiye Tasarımları

İki yanı açık kraft zarf tasarımı ile farklı bir davetiye seçeneği sunan kalp tokalı davetiye modelleri şıklık ve zarafet konusunda öne çıkıyor. Bu davetiye örnekleri, yarım zarf tasarımının uçlarının kalp şeklindeki bir kağıt düğme ve ilmek ile birleşmesini hoş bir şekilde sunuyor. Şıklığı ile dikkat çeken kalp tokalı davetiye modelleri kalın ve yıpranmaya dayanıklı kraft zarfı ve farklı iç tasarımları ile beğeninize sunuluyor.

Renkli Zarflı Davetiye Örnekleri

Renkleriyle içinizi ısıtacak davetiye tasarımlarını renkli zarflar ile tercih edebilirsiniz. Mükemmel uyumu yakalamak isterseniz davetiye kartında yer alan renklere uyumlu zarf tercih edebilirsiniz.

Posted on Leave a comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir