Posted on Leave a comment

Düğün davetiye modelleri

Bazı çiftler düğün davetiye modelleri seçerken abartılı tasarımlardan uzak dururlar. İşte bu gibi durumlarda sade ve şık düğün davetiye modelleri ideal bir tercih olmaktadır. Kategori dahilinde çiftlerin tercih edebileceği pek çok sade ve şık davetiye tasarımları bulunmaktadır. Sade modellerde daha çok göz yormayan renkler hakim olurken, çok fazla desene yer verilmez. Bu aynı zamanda diğer desen detayları için de geçerli olmaktadır. Çok abartıya kaçılmayan sade davetiyeler aynı zamanda genel olarak fiyatları bakımından da en uygun olma özelliğindedir. Bu nedenle sade davetiye modelleri kimi zaman bütçesini tasarruflu bir şekilde değerlendirmek isteyen çiftlerin tercihi olmaktadır.

Renkli düğün davetiye modelleri

Sade davetiye modelleri arasında belirli bir renk yada bir kaç rengin temel alındığı tasarımların uygulandığı tasarımları da bulabilirsiniz. Mesela kimi çiftlerimiz sadece pembe rengin hakim olduğu pembe davetiye modeli talep edebilmektedirler. Bununla birlikte; kırmızı, mor ve daha başka günün anlam ve önemini en iyi bir şekilde yansıtan davetiye rengi seçenekleri de yine kategori dahilinde sizlere sunulmaktadır.
Web sitemizde renkli zarflı davetiyeler kategorisini inceleyebilirsiniz. Belirli bir rengin hakim olduğu sade modelleri de yine kategori dahilinde oldukça uygun fiyatlar olarak bulabilmeniz mümkün olmaktadır.

Nişan ve düğün davetiye modelleri

Davetiyeler özellikle de düğün ve nişan etkinliklerinde en önemli detaylardan birisi olmaktadır. Nitekim çiftler kendileri için son derece önemli olan bugünler için oldukça etkileyici ve aynı zamanda özgün bir model tercihi yapmayı istemektedirler. İşte bu doğrultuda tercih edilebilecek pek çok düğün davetiye modelleri bulunuyor ve çok da fazla abartılı olmasın diyen çiftler için ise sade ve şık davetiye tasarımları ideal seçim olmaktadır.
Sizler de sadece bir kaç dakikanızı ayırarak, web sitemiz dahilinde sizlere kategoriler halinde sunduğumuz davetiye örneklerine göz atabilir ve dilediğiniz renklerin hakim olduğu oldukça etkileyici bir davetiye seçimini yapabilirsiniz. Uygun fiyatlar dahilinde sizlere sunulan düğün davetiye modelleri hem fiyat hem de tasarım bakımından beklentilerinizi karşılayacak türdendir. Bu doğrultuda hem makul fiyat hem de şık tasarım beklentisi olan çiftlerin memnun kalacağına inanıyoruz.

Posted on Leave a comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir