Posted on Leave a comment

Düğün Davetiyesi Fiyatları

Düğün organizasyonları evlilik hazırlığı yapan çiftler ve aileleri için çok önemlidir. Her detayın kusursuz olmasını hayal eden çiftler zaman zaman bütçe engeline takılabilir. Ekonomik düğün davetiyesi fiyatları ile dikkat çeken Duygu Davetiye, en şık davetiye modellerini uygun fiyatlarla sunuyor. Kaliteli baskıları, hoş detayları ve zarif tasarımları ile herkesin beğeneceği modelleri bir araya getiren firmamız,  özel olarak tasarladığı davetiye modelleri ile hayallerinizin gerçek olmasını sağlıyor.

Şık ve zarif düğün davetiyesi fiyatları

Yeni sezonun öne çıkan desenleri arasında yer alan floral ve rustik desenlere tasarımlarında yer veren firmamız pek çok farklı renk seçeneği ile hayallerinizdeki davetiye modeline sahip olmanızı sağlıyor. Düğün davetiyesi fiyatları ile ilgili araştırma yaparken oldukça geniş bir fiyat aralığı olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Bu nedenle gözünüzü korkutmadan önce mutlaka sitemizde yer alan ekonomik ve şık davetiye modellerini incelemelisiniz.

Düğün davetiyesi fiyatları sizi şaşırtsın

Düğün hazırlıklarından karşınıza çıkan her fiyat sizi mutlaka şaşırtır. Bu şaşırma hali genellikle olumsuz olsa da Duygu Davetiye, mutluluğun getirdiği şaşkınlığı yaşamanızı sağlayacak davetiye seçenekleri sunuyor. Her gün yaptığı kampanyalar ile farklı davetiye modellerinde oldukça uygun fiyat seçenekleri sunan Duygu Davetiye zarflı davetiye modelleri, zarfsız davetiye modelleri, etiketli davetiye modelleri, kalp tokalı davetiye modelleri ve kraft zarflı davetiye modelleri ile farklı seçenekleri bir araya getiriyor. Düğün davetiyesi fiyatları birbirinden şık ve güzel davetiye modelleri ile artık sorun olmaktan çıkıyor.

Davetiye seçiminde zaman ve mekan

Yılın her günü evlenmek ya da nişanlanmak için doğru zaman olabilir. Kışın karlar altında evlenirken bahar çiçekleri eşliğinde bir davetiyeye sahip olmak istemeyebilirsiniz. Organizasyonun zamanı ve hatta nerede olduğu seçim konusunda size yön verebilir. Kır düğünü için çiçeklerle bezeli bir davetiye uygun olurken kış düğününde kar taneleri ile süslenmiş bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Açık hava organizasyonlarında enerjik ve renkli tasarımlar öne çıkarken bir balo salonu için detaylı, ağır modellere göz atabilirsiniz.

Dağıtım süresini göz önünde bulundurun

Davetiyelerin basım ve hazırlanma süreleri aciliyeti olan durumlarda oldukça önemli olabilir. Düğün organizasyonları için özellikle yemekli bir organizasyon yapıyorsanız davetiyeleri 2 ay öncesinden göndermeniz uygun olacaktır. Seçtiğiniz davetiyenin basım süresini göz önünde bulundurarak bu konuda karar verirken doğru seçimi yapabilirsiniz.

Tasarımın ve İçeriğin Uyumu

Davetiyelerin görsel tasarımı kadar içerisinde yer alan bilgilerde çok önemlidir. Tarih, adres ve gerekli bilgilendirmelerin eksiksiz bir şekilde yapılması; eğer katılım ile ilgili şartlar varsa belirtilmesi ve yemekli bir organizasyon ise “LCV” yani “Lütfen Cevap Verin” ibaresinin bulunması gerekir. Tüm bu detayların yanı sıra davetiye fontunun tasarımla uyumlu olması, kolay okunması ve şık gözükmesi de düğün davetiyesi fiyatları kadar önemli detaylar arasında yer almaktadır.

Posted on Leave a comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir