Posted on

En ucuz düğün davetiyeleri

En Ucuz Düğün Davetiyeleri

En ucuz düğün davetiyeleri : Bir nişan ya da düğün yapmak oldukça maliyetli süreçler gerektiriyor. Çoğu çiftin evlilik için gerekli olan harcamaları yüzünden birçok açıdan bütçelerini kısıtlamaları gerekiyor. Ancak her çift en özel günleri için her şeyin eksiksiz ve güzel olmasını ister.

Biz de bunu düşünerek bütçesi kısıtlı olan çiftlerimiz için en ucuz düğün davetiyeleri modellerimizden 6 tanesini seçtik. Fiyatları uygun olduğu kadar tasarımları da şık olan davetiyelerimize hemen göz atabilirsiniz!

En ucuz düğün davetiyeleri

Küçük Bir Pencere

Kapağında bulunan küçük bir çerçeve içinden isimleriniz misafirlerinize en mutlu gününüzün haberini versin ister misiniz? O zaman hem renkli hem de çiçekli olan bu modelimizle sevdiklerinize düğün ya da nişan tarihinizin haberini verebilirsiniz.

En ucuz düğün davetiyeleri

Daveti İçinde Saklı

Umudun ve güzel günlerin habercisi olan yeşilin en güzel tonunda tasarlanmış olan bu davetiyemiz de kapağı açıldığı anda mutlu gününüzün nerede, ne zaman kutlanacağının haberini misafirlerinize verecek.

En ucuz düğün davetiyeleri

Yeşil Demişken…

Zarfında yeşilin en masum tonunu taşırken içinden çıkan kartta en mutlu gününüzün detaylarını saklayan modelimiz de en ucuz düğün davetiyeleri arasında yer alanlardan biri. Düz bir rengin sadeliğini çiçeklerle buluşturmak isteyenler için…

En ucuz düğün davetiyeleri

Aşık Kuşlar

Muhabbetin sembolü haline gelmiş kuşlarla aşkınızı ifade etmek ve sizin için en özel olan güne sevdiklerinizi onların sevimli tasarımları ile davet etmek istiyorsanız bu modelimiz sizin için çok uygun olabilir.

En ucuz düğün davetiyeleri

Gülün Büyüsü

Her zaman aşkın sembollerinden biri olmuş güllerden vazgeçemiyorsanız ve sizin için en zarif anlatım yine güllerden geçiyorsa o zaman sevdiklerinizi düğün ya da nişanınıza davet etmek için gül tasarımlı kapağıyla hoşunuza gidebilecek olan bu modelimize bakmalısınız.

En ucuz düğün davetiyeleri

“Güzel Günler Birlikte Güzel”

En mutlu gününüze davet etmek istediğiniz sevdiklerinize ufak da olsa bir şeyler söylemek istiyorsanız bu modelimiz tam size göre. Sadece düğün ya da nişanınızı duyurmakla kalmayıp onları içtenlikle de davet ettiğinizi belirten bu modelimizde sevdiklerinize ufacık da olsa bir jest yapabilirsiniz.

En ucuz düğün davetiyeleri

Sadece 0,40 kuruş olan nişan ya da düğün davetiyeleri için seçtiğimiz bu modellerden çok daha fazlasını sitemizde bulabilirsiniz. Hemen Duygu Davetiye‘nin sitesini ziyaret edin ve beğendiğiniz modeli sipariş verin!  Mutluluklar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir