Posted on Leave a comment

Kına Davetiyesi

Kına organizasyonları kültürümüzde oldukça önemli olan organizasyonlar arasında yer alır. Özellikle kız tarafı için oldukça duygusal bir organizasyon olan kına gecesi düğün ya da nikahtan bir gece önce düzenlenir. Gelinin baba evinde geçireceği son gece yapılan bu organizasyon hem neşeli hem de duygusal anların yaşanmasına neden olur. Yeni evlenecek çiftler için oldukça önemli olan bu günde sevdiklerinizi ve yakınlarınızı yanınızda görmek için kına davetiyesi ile davet çağrısı yapabilirsiniz.

Kına Davetiyesi Modelleri Duygu Davetiye’de

Birbirinden şık ve dikkat çekici kına davetiyesi modelleri ile en anlamlı günlerinizden birisi için hoş bir çağrıda bulunabilirsiniz. Her zaman dikkat çeken tasarımları, ekonomik ve şık bir şekilde beğeninize sunan Duygu Davetiye’de kendinize ve organizasyona özel bir tasarımı mutlaka bulacaksınız.

Dekoratif Davetiye Modelleri

Etiketli, zarflı ve kalp tokalı davetiye modelleri arasından seçim yaparken mutlaka ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurun. Etiketli davetiye modelleri konuklarınızın isimlerini yazmanız için özel bir alan sunmaları sebebiyle size şık çözümler sunar. Bu nedenle etiketli davetiyeleri tercih ederken konuklarınıza el yazınız ile hoş bir davette bulunabilirsiniz. Zarflı davetiye modelleri de benzersiz şekilde hazırlattığınız davetiyeleri en iyi şekilde korumanıza yardımcı olur.

Orijinal Tasarımlar ile Hoş Bir Anı Bırakın

En güzel günlerinizden size ve sevdiklerinize kalacak hoş bir anı olması için tercih edeceğiniz davetiye modelleri, yeni sezonun trendlerini başarılı bir şekilde tasarımlarında yansıtıyor. Duygu Davetiye, floral desenlerin öne çıktığı; rüstik detayların yer aldığı ve romantik çizgilerin hoşluk kattığı kına davetiyesi tasarımları ile en güzel günlerinize unutulmaz bir detay kazandırabilirsiniz. Kına davetiyesi kullanmak son dönemlerde artan tercihler arasında yer alıyor. Bu organizasyon özelinde davetiye arayanlar da konsepte en uygun seçenekler konusunda kararsız kalabiliyor. Kına organizasyonlarının ana rengi olan kırmızının baskın olduğu davetiye tasarımlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Posted on Leave a comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir