Posted on Leave a comment

Nikah davetiyesi

Nikah Davetiyesi

Çiftlerin en mutlu günlerinden birisi olan nikah günü için özel olarak hazırlanan nikah davetiyesi modelleri, bugünden kalan güzel anılar arasında yer alıyor. Davetiye modelleri nikahın zamanına, mekanına ve konseptine göre farklı tasarımlara sahip olabiliyor.

En güzel nikah davetiyesi modelleri

Hayatınızın en özel günü için sevdiğiniz insanla birlikte seçeceğiniz nikah davetiyesinin kusursuz olmasını sağlayan Duygu Davetiye’de her zaman içinize sinecek bir davetiye modeli bulabilirsiniz. Yeni sezon trendlerini tasarımlarında başarılı bir şekilde öne çıkaran Duygu Davetiye, canlı ya da pastel renk seçenekleri; floral ya da rustik davetiyeler  ile her zevke hitap eden seçenekleri bir araya getiriyor.

Nikah davetiyesi seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Nikah davetiyesi seçerken öncelikle nikah zamanını ve mekanını göz önünde bulundurmalısınız. Elbette kişisel zevkler çok daha önemli olsa da eğer tamamen bir konsept üzerine plan yapıyorsanız bu konsepte uygun tasarımlar seçmelisiniz. Eğer bahar ya da yaz sezonunda nikah yapmayı planlıyorsanız floral desenlerin öne çıktığı pastel ve canlı renklere sahip nikah davetiyesi modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. İsterseniz beğendiğiniz davetiyeyi farklı bir zarf ile süsleyebilirsiniz. Eğer kış ya da sonbahar aylarında nikah yapacaksanız rustik desenlerin ağırlık olduğu davetiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Organizasyonunuzu bir konsept dahilinde planlıyorsanız düğün davetiye uyumu ile ilgili yazımızda bazı önemli ipuçlarına sahip olabilirsiniz. Özellikle rustik bir mekanda ömür boyu mutluluğa “evet” demek istiyorsanız, toprak renkleri, doğal motifler ve hasır ipli modellerimizi tercih edebilirsiniz.

Nikah Davetiyesi Kampanyaları

Duygu Davetiye, evlilik hazırlıkları yaparken bütçe açısından sıkıntı yaşamamanız için oldukça ekonomik davetiye modelleri sunuyor. Ekonomik olmanın yanı sıra şıklığı ile dikkat çeken tasarımlara imza atan firmamız, sevdiklerinizi en özel gününüze içinize sinen bir davetiye ile çağırmanızı sağlıyor. Zarflı, zarfsız, etiketli ve tokalı nikah davetiyesi modelleri ile her zevke uygun seçenekleri bir arada sunuluyor. Yeni evlenecek çiftlerin bütçelerini de göz önünde bulunduran firmamız özel olarak tasarladığı davetiyeleri beğeninize sunuyor. Tasarım ve üretim aşamasını tamamen kendi bünyesinde barındıran firmamızda, hiçbir aracı maliyeti olmadığı için en güzel davetiye modellerine cazip fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Posted on Leave a comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir