Posted on Leave a comment

Nişan Davetiyesi

Nişan Davetiyesi

Nişan organizasyonu insanların aile arasında ya da daha kalabalık yapmayı tercih ettiği bir organizasyondur. Eğer bu özel gününüz için hatıra kalmasını istediğiniz nişan davetiyesi modellerini arıyorsanız, pastel renklerin öne çıktığı davetiyeleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Davetiye Sözleri

Nişan davetiyesi her geçen gün daha çok tercih edilen davetiye seçenekleri arasında yer almaktadır. Organizasyonunuzu özel bir salonda ya da geniş bir mekanda yapmayı tercih ediyorsanız eğer mutlaka davetiye bastırmanız gerekir. Nişanınızı konseptine ve zevkinize göre seçebileceğiniz çok farklı davetiye modelleri arasından en şık ve ekonomik olanı tercih etmek isterseniz Duygu Davetiye’de tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getiren seçenekleri bir arada bulabilirsiniz.

Nişan Davetiyesi Örnekleri

Nişan davetiyesi örneklerini incelediğiniz zaman oldukça zarif ve şık tasarımlar olduğunu göreceksiniz. Kendi zevkinize ve isteklerinize uygun tasarımlar bulabilirsiniz. Duygu Davetiye size sunduğu örnekler ile hem fikir sahibi olmanızı hem de kendi fikirlerinizi daha iyi bir şekilde ifade edebilme fırsatı veriyor. Davetiye seçmeden önce size sunulan davetiye örneklerini incelemeniz fikir elde etme açısından oldukça etkilidir. Zarf seçimi; toka, bağlama detayı ve aksesuar seçimi; renk ve grafik seçimi gibi konularda rahatlıkla destek alabileceğiniz Duygu Davetiye’de mutlaka beğendiniz nişan davetiyesi modelleri bulabilirsiniz.

Davetiye Modelleri

Farklı nişan davetiyesi modelleri organizasyonunuza ve zevkinize uyum sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Kraft kağıt, zarf, etiket gibi seçeneklere sahip davetiye modelleri arasından rahatlıkla seçim yapabilirsiniz. En özel gününüzde size hoş bir hatıra olarak kalacak davetiyeleri seçerken her zaman kendi beğeninizi ön planda tutabilirsiniz. Birbirinden güzel davetiye modellerini Duygu Davetiye’de bulabilirsiniz.

2018 Nişan Davetiyesi Modelleri

Pembe ve mor renkli tasarımların öne çıktığı 2018 nişan davetiyesi modelleri zarif detayları ile dikkat çekiyor. Düğün ya da nikah organizasyonlarında genellikle beyaz tonlarının hakim olduğu modeller öne çıksa da nişan organizasyonlarında uçuk pastel renkler çok sık tercih ediliyor. Yeni dönemin trendi olan flora desenlerin öne çıktığı davetiye modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Posted on Leave a comment
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir